Back to Top

Kako je Hangar7 uvjerio EU da mu daju pare za SF?

Reći će vam Davorin Horak, glavni urednik Hangara 7 i voditelj projekta “Spekulativna fikcija – prošlost sadašnjost budućnost”, urednik Siriusa B i portala Inverzija.

Hangar 7 predstavlja: Žanrovski cirkus u vašem gradu, uz malo stand up komedije i dosadnjikavog predstavljanja (i neizostavnih powerpoint prezentacija).
Ipak, nećete požaliti ako navratite. Predstavit će vam svoja izdanja, zabaviti vas, nagraditi, dati par savjeta novim piscima, prezentirati svoje buduće projekte (a u potrazi su i za brojnim suradnicima tako da odmah i regrutiraju) i naravno reći vam kako im je uspjelo uzeti pare od EU za SF. Može se.

Ako vas zanimaju Dan Simmons, Iain M. Banks, Ursula K. Le Guin, Milena Benini, Ivana Delač, Stanislaw Lem, China Mieville, Peter V. Brett, Brandon Sanderson, Indiana Jones, Star Wars, Star Trek, Expanse, Conan, Lovecraft, knjige, filmovi, motori, stripovi, ples sa zvijezdama (onak’ kak’ treba), žanrovska kultura i da ne nabrajamo dalje, ovo je točka programa koju ne biste smjeli propustiti.