Back to Top

Jedan maturant, puno potencijala

✅Predavanje o utjecaju koji je razvitak umjetne inteligencije imao na svijet likovne i književne umjetnosti, opasnosti koje prijete tim poljima i problemi koji nastaju iz korištenja UI u takve svrhe.

✅Predstavljanje fantasy romana “Zakletva povratka”, rasprava o idejama koje su iznesene u djelu i tema koje se obrađuju.

?‍?Marko Mamić maturant je IV. gimnazije “Marko Marulić”, zaljubljenik u SF i pisac u nastajanju. U slobodno vrijeme znanja stečena tijekom gimnazijskog obrazovanja primjenjuje u kvizaškim natjecanjima na kojima postiže zavidne rezultate. Često čita kriminalističke i SF romane u kojima pronalazi inspiraciju za vlastita djela. Autor je više kratkih priča i jednog romana. Uskoro će svjetlo dana ugledati njegov novi roman “Čovjek iz Norfolka”.

#10fantastikon#10fst#FantaSTikon#split#maturanti#ivgimnazijasplit