Back to Top

Nastanak novih zemalja i spašavanje starih

O nastanku novih zemalja i spašavanju starih, životu pod vodom i na nebu, poslušajte na novoj pripovjednoj izvedbi koju je pripremila Srebrenka. Opustite se uz narodne priče, legende, mitove i bajke koji govore o pustolovinama u začaranim državama, o čudesnim svjetovima i magičnom preoblikovanju prostora. Bonus: zašto se tlo ne smatra nizozemskim bez ptica roda i kakve veze to ima s vilinskim nepodnošenjem žaba.

Srebrenka Peregrin piše kratke priče na hrvatskom i engleskom jeziku, prevodi, te pripovijeda narodne bajke i priče. S prijateljicom i kolegicom objavila je trilogiju priča iz cijelog svijeta: „Bajkarice“, „Bajkari“ i „Bajkarenje“. Za odrasle piše fantasy romane o Frini, kurtizani u usponu. S tinejdžerima dvonošcima i udomljenim četveronošcima živi i radi u Zagrebu.

#10fantastikon #10fst #FantaSTikon #split Peregrin Storytelling @srebrenkaperegrin