FantaSTine

E-zine mladih autora za mladu publiku, u području fantastike, igre i znanstvene fantastike.

FantaSTine treći broj, prvi specijal, prosinac 2019. – čitaj online ili downloadaj

FantaSTine#3 nominiran je za nagradu Europskog društva za znanstvenu fantastiku (ESFS) na Euroconu 2020. godine (Futuricon, Rijeka), u kategoriji Achievements/Fanzine.

FantaSTine drugi broj, prosinac 2019. – čitaj online ili downloadaj

FantaSTine prvi broj, studeni 2019. – čitaj online ili downloada

Pročitaj, podijeli, komentiraj, javi nam se!

Sudjeluj i pošalji nam svoj rad, objavit ćemo ono najzanimljivije. Naša kontakt adresa je fantastine@udrugafst.hr, a molimo da grafičke radove pošalješ putem usluge WeTransfer.

23 odgovora na “FantaSTine”

1. Cool ideja i odlično vizualno izgleda! Svaka čast autorima i svima koji su ovo pokrenuli, oduševljena sam i apsolutno podržavam!

• Dob: 27
  2. Nakon dugo vremena sam pronašao nešto po svojoj mjeri! Čestitam cijeloj ekipi, konačno nešto moderno, inovativno i zabavno. 😁

• Dob: 23
  3. Za stranicu sam saznao od sina i stvarno mi se sviđa, drago mi je vidjeti mlade kreativne ljude s tako dobrim idejama.

• Dob: 51
  4. Vrlo zanimljivo i profesionalno,odlicni mladi ljudi,članci jako dobro približavaju nove stvari i starijim čitateljima.

• Dob: 53

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.