Dan društvenih igara (DDI)

Dan društvenih igara Split (DDI) je cjelodnevno događanje koje Udruga organizira otprilike 4 puta godišnje. Posebno nastojimo sudjelovati u obilježavanju Međunarodnog dana stolnih igara (International Tabletop Day) u travnju te u obilježavanju Međunarodnog dana mladih u kolovozu.

Do ljeta 2019. smo organizirali 12 Dana društvenih igara (od kojih su 2 bila dio International Tabletop Day-a, a 3 dio obilježavanja Međunarodnog dana mladih u suradnji sa Savjetom mladih Grada Splita i Gradom Splitom).

Posebnu zahvalnost dugujemo ustanovama i kotarevima koji su nam besplatno ustupili svoje prostore:

  • Gradski kotar Blatine-Škrape;
  • Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje;
  • Gradski kotar Lučac-Manuš.

Više fotografija i informacija možete pronaći na Facebook stranici Udruge pod prošlim događanjima.