Ajmo se igrat’! (ASI)

Večer modernih društvenih igara “Ajmo se igrat’!” (ASI) je cjelovečernje druženje uz moderne, ali i starije i svevremenske igre koje smo do ljeta 2019. organizirali 56 puta u prostorima Info zone i Kluba mladih Split.

U sklopu ASI-ja često smo održavali i rubriku “Nauči novu igru” (NNI), u sklopu koje smo svaki put prezentirali i igrali neku novu igru, kako bismo pomogli posjetiteljima da prošire svoje poznavanje društvenih igara. Velika nam je čast i zadovoljstvo kada možemo ugostiti hrvatske autore, pogotovo kad je riječ o igrama koje su tek u postupku izrade ili su upravo objavljene.

Posebno smo zahvalni Info zoni što nas je već četvrtu godinu zaredom uvrstila u svoj program za mlade Klub zona.

Više fotografija i informacija možete pronaći na Facebook stranici Udruge pod prošlim događanjima.